Андрей Шабанов предпочитает брюнеток, а Притула признался, что его легко обмануть

Известные телеведущие Нового канала развеивают или подтверждают самые распространенные мифы о женской внешности и о том, как женщина может завоевать мужчину

Миф № 1. Мужчинам все равно, во что одета женщина.

Сергей Притула: Це зовсім не так. Жінка має вдягатися і зі смаком, і практично. Наприклад, якщо ти дивишся на дівчину, яка в мороз іде на високих підборах і в коротенькій спідничці, то хоч яка б вона гарна була, складається певне враження про її розумові здібності. Я з упевненістю можу сказати, що чоловіки звертають увагу на те, як одягнена жінка. Проте, заради справедливості маю сказати, що ще більше уваги вони звертають на те, яка жінка роздягнена .

Андрей Шабанов: Лично для меня очень важно, во что одета женщина. И в данном случае я говорю не столько о стоимости одежды, брендах, сколько о чувстве стиля и умении одеваться. Бывает, смотришь – на женщине все очень дорого, но оно ей не подходит. Такой вариант мне точно не понравится.

Миф № 2. Мужчины без ума от модельной походки

Сергей Притула: Ви бачили як ходять справжні моделі по подіуму на Тижнях моди? Коли ця модель вирівнює спину так, наче вона ковтнула штахетину і ноги її йдуть трохи попереду від неї, а весь інший тулуб під невеликим кутом позаду ніг. На наших київських вулицях це виглядатиме кумедно. Я звертаю увагу на те, як ходять жінки. І, на жаль, дуже часто вони забувають, що вони жінки. Наші жінки, особливо зараз, багато працюють. І йдучи, вони обирають варіант йти швидко, а не йти як жінка. Та знову ж таки, не треба впадати у крайнощі.

Андрей Шабанов: Это чушь. Вот когда девушка идет, у нее что-то упало, она так элегантно наклонилась и подняла. От такого мужчины действительно без ума, ну, я во всяком случае. Или когда девушка идет, а у нее платьице слегка задралось, совсем чуть-чуть. Или футболочка с плеча так аккуратно упала. И она вся такая своя, домашняя – вот такие вещи действительно притягивают.

Миф № 3. Джентльмены предпочитают блондинок

Сергей Притула: Мені здається, що це все ж таки міф. По-перше, яка різниця, кого обирають джентльмени? Адже головне, хто обирає джентльменів. Якщо серед жінок, які надають перевагу джентльменам переважають блондинки, то це не так плюс для джентльменів, як мінус для блондинок.

Андрей Шабанов: Это самый ужасный миф, который был придуман на этой планете. Я, например, предпочитаю брюнеток. Точка.

Миф № 4. Женщины с симметричными лицами считаются самыми красивыми

Сергей Притула: Все залежить від того, які параметри асиметрії. Давайте говорити відверто: якщо у жінки одна брова буде на 4 см вища за іншу, або одна ніздря втричі ширша за іншу, то навряд чи така асиметрія нас привабить. Та якщо це незначні розбіжності, то не думаю, що це матиме якесь глобальне значення.

Андрей Шабанов: Я считаю, что ни у кого из нас нет симметричного лица. Левая половина у нормального, здорового человека всегда отличается от правой. И если бы обе половины нашего лица были симметричны, мы бы выглядели страшно.

Миф № 5. Мужчин легко обмануть цветными линзами и макияжем

Сергей Притула: Так, це правда. Адже чоловік, який не дотичний до індустрії краси взагалі, навряд з першого разу помітить у жінки шиньйон чи зрозуміє, власні в неї нігті чи нарощені. А контактні лінзи взагалі визначити дуже важко. А щодо мейк-апу, то чоловіку надскладно визначити, багато його чи мало. Якісь паралелі ми можемо проводити лише тоді, коли бачили дівчину взагалі без косметики.

Андрей Шабанов: Да. Мужчину вообще очень легко обмануть, и этот список можно продолжать: цветными линзами, макияжем, силиконовой грудью, силиконовыми ягодицами, наращенными ногтями. У женщин вообще огромное количество способов обмануть мужчину. В конце концов, сказать ему: «Я буду с тобой до конца своих дней!», а потом уйти.

Смотрите онлайн первый выпуск проекта Любовь на novy.tv